Semináře a školení pro manažery - Seminaria

Menu

Otevřený seminář

DPH u nemovitostí a ve stavebnictví aktuálně

Specifika DPH ve výstavbě, při dodání, převodech, nájmu a správě nemovitých věcí.

Zabýváte-li se výstavbou, správou nebo prodejem nemovitých věcí, týká se vás řada specifických ustanovení zákona o DPH. Ovšem v praxi se můžete setkat s paletou různých situací, které nemají jednoznačné řešení. Nabízíme vám odpovědi na nejčastější otázky spojené s aplikací DPH u nemovitých věcí a ve výstavbě. Výklad doplníme návodnými příklady z praxe a judikáty českých i evropských soudů.

Místo: Praha

Termín: Čtvrtek, 18. 8. 2022

Více zde

Otevřený seminář

Minikurz rétoriky

Poslouchají mě vůbec? Workshop pro vedoucí pracovníky plný praktických cvičení.

Jako vedoucí pracovník libovolné organizace musíte umět předstoupit před skupinu lidí, něco sdělit, o něčem přesvědčit nebo něco nařídit. Jsou to vaši podřízení, kolegové či klienti. Pokud jste zažili pocit, že ztrácíte jejich pozornost, skáčou vám do řeči, máte trému a nevíte, jak pokračovat, pak je právě pro vás tento seminář plný praktických návodů od špičkového lektora.

Místo: Praha

Termín: Úterý, 23. 8. 2022

Více zde

Otevřený seminář

Právní minimum pro poskytovatele zdravotních služeb

Přehled práv poskytovatele a pacienta v kontextu zákona i praxe zdravotnických zařízení.

Provoz zdravotnických zařízení a poskytování zdravotních služeb jsou spojeny s vysokou mírou právního rizika. Nejde jen o zdravotní výkony a související odpovědnost, ale také o zásahy do práv pacientů. Nabízíme přehledné informace o mantinelech právní odpovědnosti ve zdravotnictví včetně konkrétních příkladů z praxe a doporučení preventivních opatření.

Místo: Praha

Termín: Úterý, 30. 8. 2022

Více zde

Otevřený seminář

Jak vyjednávat o ceně v nákupu

Budovat dlouhodobé vztahy s dodavateli, a přitom získat výhodné ceny – jak to skloubit?

Každý nákupčí usiluje dlouhodobě o to, aby ceny dodavatelů rostly co nejméně a kvalita dodávek stoupala. Klíčem je efektivní vyjednávání o ceně, které je v současné době narušených dodavatelských řetězců velmi náročné. Přesto existují stále platná pravidla, s nimiž můžete dosáhnout udržitelných cen i spolehlivých dodacích podmínek a tím pozitivně ovlivnit vaše cashflow. Na tato pravidla a metody se zaměříme na našem semináři.

Místo: Brno

Termín: Středa, 31. 8. 2022

Více zde

Otevřený seminář

Tvorba rozpočtu školy pro rok 2023

Zdroje financování, typy nákladů – vše, co potřebujete pro přípravu rozpočtu školy.

Jako ředitel nebo ekonom školy se potřebujete dobře orientovat ve struktuře financování školy, a to zejména při tvorbě rozpočtu. Tento manažerský úkol vyžaduje ekonomické a účetní znalosti i oporu zkušeností s řízením školy. Srozumitelnou a přístupnou formou shrneme hlavní předpoklady pro sestavení realistického rozpočtu školy. Seminář vychází z praktických zkušeností lektorky, které ocení zejména méně zkušení ředitelé, ekonomové a účetní škol.

Místo: Praha

Termín: Čtvrtek, 15. 9. 2022

Více zde

Otevřený seminář

Autoevaluace v mateřské škole krok za krokem

Autoevaluace není zbytečná povinnost, ale plánovaný proces, který pomůže zvýšit kvalitu vzdělávání.

Mateřské školy mají zákonnou povinnost provádět autoevaluaci. Implementace funkčního hodnoticího systému patří mezi nejnáročnější činnosti ředitelek škol a jejich pedagogických týmů. Pomůžeme vám nastavit účinné mechanismy vlastního hodnocení školy a ukážeme, jak systematicky a komplexně vyhodnocovat stav podmínek, průběhu a výsledků vzdělávání.

Místo: Praha

Termín: Úterý, 20. 9. 2022

Více zde

Nahoru