Všechny vzdělávací akce - Seminaria

Menu

Online kurz

Stavbyvedoucí – řízení stavby profesionálně

Vaši stavbyvedoucí u nás získají přehled o všech povinnostech a odpovědnostech, které mají na stavbách.

Pozice stavbyvedoucího vyžaduje řadu specializovaných znalostí. Nad rámec odborného řízení stavby její stavbyvedoucí zodpovídá rovněž za dodržování bezpečnosti práce, smluvních podmínek projektu, finančních kalkulací, za řízení víceprací či za vztahy se zaměstnanci, dodavateli a investorem. Na kurzu vybavíme vaše stavbyvedoucí znalostmi o všech důležitých aspektech a mantinelech jejich práce, které se na stavebních fakultách a průmyslovkách neučí.

Místo: Online

Termín: 19. 1. 2023 - 16. 2. 2023

Více zde

Online seminář

Velká novela zákona o zadávání veřejných zakázek

Co přináší, aneb připravte se včas na rozsáhlé změny ve veřejných zakázkách.

Velká novela zákona o zadávání veřejných zakázek postupuje úspěšně poslaneckou sněmovnou a její účinnost se nyní očekává na přelomu jara a léta 2023. Novela přináší celou řadu významných změn s dopady do praxe dodavatelů i zadavatelů, na které se potřebujete včas připravit. Nenechte si ujít aktuální seminář s dostatečným prostorem pro všechny vaše dotazy.

Místo: Online

Termín: Středa, 1. 3. 2023

Více zde

Online seminář

Dotace na dopravní infrastrukturu v obci

Nenechte si ujít nové možnosti financování vašich dopravních projektů ve městech a obcích.

Kvalita dopravní infrastruktury v obci je vizitkou jejího rozvoje a významně ovlivňuje život jejích obyvatel. Investice do výstavby nebo rekonstrukce dopravních projektů jsou vždy nákladné, ale právě teď máte na dosah ruky významné finanční prostředky z nových dotačních programů. Nabízíme vám orientaci v aktuálních dotačních výzvách a konkrétní doporučení pro přípravu související dotační žádosti.

Místo: Online

Termín: Úterý, 7. 3. 2023

Více zde

Online seminář

Příprava a povolování staveb dle nového stavebního zákona

Dopady nového stavebního zákona na plánování a přípravu investičních akcí.

Příprava staveb je obtížnější než kdykoliv dřív. Přes veškeré nejistoty je uváděn do praxe nový stavební zákon, přičemž pro investory vyhrazených staveb je nový postup závazný již od 1. 7. 2023. Současně roste tlak na digitalizaci řízení a procesů ve stavebnictví. Doporučíme, jak se na změny nejlépe připravit a jak vybalancovat náročné přechodné období, a to i s ohledem na specifika investorů z veřejného sektoru.  

Místo: Online

Termín: Středa, 8. 3. 2023

Více zde

Online seminář

Jak nastavit kvalifikační kritéria ve veřejné zakázce

Možnosti dodavatele při prokazování kvalifikace ve veřejné zakázce.

Stanovením kvalifikačních požadavků může zadavatel zásadně vymezit účast dodavatelů. Tím spíš je třeba postupovat striktně dle zákona, odchylka může vést ke zpochybnění férovosti celé soutěže. Přehledně shrneme zákonem stanovené limity kvalifikačních požadavků včetně připravovaných změn v aktuální novele ZZVZ a na příkladech z praxe doporučíme správné postupy.

Místo: Online

Termín: Úterý, 21. 3. 2023

Více zde

Nahoru