Všechny vzdělávací akce - Seminaria

Menu

Online seminář

Veřejné zakázky na dodávky IT v praxi

Možnosti obrany dodavatele a další specifika veřejných zakázek v oblasti IT.

E-shop na dálniční známky, zdravotní registrační systémy – to je jen mediální „špička ledovce“ problémů se zakázkami v oblasti IT. Ale i menší zakázky v oblasti informačních technologií patří k obtížným a velmi riskantním pro obě strany zadávacího procesu. Nabízí současná zadávací praxe dostatečnou flexibilitu, aby v soutěži mohla zvítězit opravdu ta nejlepší nabídka? Ptejte se na slovo vzatého odborníka.

Místo: Online

Termín: Čtvrtek, 18. 3. 2021

Více zde

Online seminář

Kontroly veřejných zakázek a jak se na ně připravit

Praktické návody, jak projít kontrolou veřejných zakázek včetně zakázek na dotované projekty.

Zadávání veřejných zakázek podléhá zákonu č. 134/2016 Sb., který čeká významná novelizace. Aplikace zákona přináší řadu problémů, které se mohou projevit právě při kontrole veřejné zakázky. Specifické požadavky a zároveň i rizika jsou spojeny se zakázkami především u dotovaných projektů, kdy může kontrola skončit až odebráním dotace. Nabízíme vám zkušenosti z různých typů kontrol veřejných zakázek a praktické příklady.

Místo: Online

Termín: Čtvrtek, 25. 3. 2021

Více zde

Online seminář

Odpovědné veřejné zadávání – novela ZZVZ od 1. 1. 2021

Praktická příručka pro zadavatele veřejných zakázek, aneb jak postupovat v souladu s čerstvou novelou ZZVZ.

Možná i vy patříte k zadavatelům zaskočeným novelou ZZVZ, která do vaší praxe náhle přinesla od 1. 1. 2021 zcela nové požadavky. Poskytneme vám komplexní pohled na odpovědné veřejné zadávání (OVZ), shrneme konkrétní změny v přístupu k OVZ v souladu s účinností této dílčí novely ZZVZ a na konkrétních příkladech ukážeme, jak správně postupovat.

Místo: Online

Termín: Středa, 31. 3. 2021

Více zde

Nahoru