Všechny vzdělávací akce - Seminaria

Menu

Online seminář

Velká novela zákona o zadávání veřejných zakázek

Novela prochází legislativním procesem a její účinnost se očekává ve druhé polovině roku 2023.

Velká novela zákona o zadávání veřejných zakázek míří do finále legislativního procesu. Novela přináší celou řadu významných změn s dopady do praxe dodavatelů i zadavatelů, na které se potřebujete včas připravit. Nenechte si ujít aktuální seminář s dostatečným prostorem pro všechny vaše dotazy.

Místo: Online

Termín: Středa, 14. 6. 2023

Více zde

Online seminář

Změny smluv ve stavebních veřejných zakázkách

… s ohledem na inflaci i na aktuální úpravy zákona o zadávání veřejných zakázek.

Změny smluv v průběhu zadávacího řízení i samotné realizace byly pro zadavatele i dodavatele stavebních zakázek vždy oříškem. Tím spíš to platí v současné situaci nevyzpytatelných cenových pohybů. Jak se s tím vypořádat při přípravě a realizaci zadávacího řízení? Na mnoha příkladech z oblasti zakázek na stavební práce ukážeme možnosti změn smluv z legislativního i praktického hlediska.  

Místo: Online

Termín: Úterý, 18. 7. 2023

Více zde

Online seminář

Příprava a povolování staveb dle nového stavebního zákona

Dopady nového stavebního zákona na plánování a přípravu investičních akcí.

Příprava staveb je obtížnější než kdykoliv dřív. Rekodifikace stavebního práva přináší změnu v povolování staveb, v postavení stavebních úřadů i ve způsobu vyřízení žádosti přes informační systémy veřejné správy. Nový stavební zákon také zavádí novou kategorizaci staveb a nastavuje rozdílné nabývání účinnosti u vybraných stavebních záměrů. Seznámíme vás přehledně se všemi změnami a poskytneme doporučení, jak vybalancovat náročné přechodné období.

Místo: Online

Termín: Úterý, 25. 7. 2023

Více zde

Nahoru